jakrzysGeneralnie facetem „rocznik 77”
   Odkąd pamiętam interesowały mnie komputery i grzebanie w nich. Pierwszym „komputerem” była Amiga 500, do tej pory pamiętam to uczucie, kiedy ojciec przyniósł to coś do domu (1990r.). Już tydzień później musiałem się dowiedzieć co jest w środku. Tak narodziło się moje zainteresowanie komputerami i grami komputerowymi. Pamiętam pierwsze gry komputerowe, w które grałem - „War Zone” oraz „Sherman M4”. Czasami z sentymentem wracam do nich przypominając sobie te beztroskie młodzieńcze lata. Pasja ta przetrwała ze mną do dnia dzisiejszego.
   Kim jestem teraz? Chyba człowiekiem, który wie czego w życiu chce i nie żałuje niczego co miało miejsce w przeszłości. Idę do przodu zadowolony z tego, co mam i co w życiu osiągnąłem. Mam kochającą rodzinę, wspaniałą żonę, dorastającego syna. Czego chcieć więcej? Mam wszystko i jestem szczęśliwy.
   Na tej stronie internetowej możecie znaleźć moje totalnie amatorskie zdjęcie, nie jestem fotografem, ja tylko czasem zrobię jakieś zdjęcie. Nie znam się na tych wszystkich niuansach fotograficznych, biorę aparat i „łapię” to co widzę, to co mnie otacza.
   Bardzo lubię czynny wypoczynek, uwielbiam jazdę rowerem oraz rolki. Więcej o tym w zakładce „Wolny czas”. Jazda na rolkach i rowerze pozwala mi na zrelaksowanie się po „ciężkim” biurowym dniu pracy.